До Львова привезли мощі святого Шарбеля (ФОТО)

0
3430

Сьогодні, у вівторок 2 березня, в Архикатедральному соборі св. Юра з благословення Архиєпископа і Митрополита Львівського Високопреосвященнішого Ігоря виставили до почитання гріб з мощами святого Шарбеля та розпочали  моління дев’ятниці. 

Про це повідомляє релігійний інтернет-ресурс “Духовна велич Львова”.

“Маємо в нашому  соборі мощі з Лівану від гробу св. Шарбеля. Сам гріб є подорожуючим по світі. В ньому лежить права рука св. Шарбеля. Перед Львовом ці мощі були в Закарпатті. Ідея привести до собору мощі з’явилася в час мого паломництва до Лівану. Там ми засвідчили, що хочемо, щоб цей подорожуючий гріб прибув до Львова”, – розповів настоятель Архикатедрального собору св. Юра митрофорний протоієрей Роман Кравчик.

“Від сьогоднішнього дня ми розпочали дев’ятницю до св. Шарбеля. Відтак 9 днів підряд будемо молитися до святого за всіх мешканців нашого міста і за Україну. Будемо просити, щоб Бог зменшив тягар пандемії та інших захворювань перед гробом святого Шарбеля”, – додав він.

Сам гріб з  мощами  перебуватиме в Соборі впродовж дев’яти днів.

Відтак щодня о 10 год служитиметься Свята Літургія та дев’ятниця до святого.

За словами настоятеля Архикатедрального собору, до святого Шарбеля приходили люди з різними потребами. Більше знаємо його як цілителя недужих, особливо важкохворих, особливо онкологічнохворих. Деякі описи нам розповідають, що св. Шарбель був помічний при непорозуміннях в сім’ях. До нього часто молять про успіх дітей, за добру працю. Він має дуже широку Божу благодать допомогти людині, яка до нього звертається. Але найбільше залежить від нашої особистої віри і молитви. Важливо себе налаштувати на віру.