“Дівчинка з народження тримається за життя”: батьки маленької Орисі просять допомоги їхній донечці у боротьбі з недугою (ФОТО)

0
2161

Маленька українка Орися Крайняк з народження хворіє генетичною недугою – “Синдромом Ларсена” (вроджені вивихи та деформація великих суглобів). Раніше стан дитини покращився і вона навіть почала ставати на ніжки, але згодом дівчинка перехворіла пневмонією і її стан почав погіршуватися. Зараз на лікування Орисі потрібні великі кошти, тому рідні просять небайдужих про допомогу.

Про це повідомляє Сергій Крайняк на своїй сторінці у фейсбук, передає “Це моя Україна”.

Так, у своєму дописі він зазначає наступне:

“Моя племінниця Крайняк Орися із народження важко хворіє, у неї вроджене генетичне захворювання “Синдром Ларсена”(вроджені вивихи та деформація великих суглобів).

До недавнього часу ми силами нашої сім’ї лікували нашу дівчинку у Києві і після численних операцій, сотень днів проведених на лікарняному ліжку Орися потихеньку почала ставати на ноги.

Але рік тому їй почало гіршати, стало важко сидіти та стояти, все складніше пересувати ногами, а після важкої пневмонії перенесеної минулої зими вона ослабла на стільки що ледве почала рухати ніжками.

Лікарі не могли сказати що із нею, аж поки ми самі не вирішили зробити МРТ, яке показало критичне викривлення шийних хребців які тиснуть на спинний мозок, і через це Орися втрачала владу над своїм тілом.

Зараз вона не може навіть самостійно сидіти, та довго тримати голову, ніжки майже зовсім нерухомі.

Нажаль наші лікарі спочатку просто не бачили цієї проблеми, і через це вона запущена настільки що зараз в Україні нам не гарантують що зможуть допомогти її.

Тому єдина надія на те що Орися ходитиме це дороговартісне лікування закордоном.

Я прошу у всіх Вас допомогти нашій сім’ї, якщо у вас є друзі волонтери які допомагають хворим діткам надішліть їм цю інформацію, а також ми просимо матеріальної допомоги, адже операції що потрібно зробити вартують попередньо 169 000 євро”, – мовиться у повідомленні.

Реквізити для допомоги:

4731185620156064 USD

4731185620156072 EUR

4731185620156056 UAH Крайняк Микола Васильович (Приватбанк).

Нагадаємо, небайдужих львів’ян просять допомоги дівчинці, яка бореться з важкою недугою.