Децентралізаційний Майдан у Львові поповнився новими громадами (ФОТО)

1
1592

На децентралізаційному Майдані у Львові уже протестують шість громад: Сокільник, Басівки, Годовиці, Волицької ОТГ, Новострілищанської ОТГ та Куровичів Золочівського районі. Зокрема, 28 листопада до наметового містечка навпроти Львівської ОДА приєдналися мешканці Куровичів Золочівського району, а 29 листопада – мешканці Новострілищанської ОТГ.

Про це повідомив координатор Комітету захисту прав громад Віталій Горбатенко на сторінці комітету у facebook.

“Вітаємо нові громади на децентралізаційному Майдані! До наметового містечка доєдналася громада Новистрілищанської ОТГ, яку, нагадую, теж не бачать у проєкті перспективного плану.
Хоча громада відповідає обов’язковим критеріям спроможних громад та мають досить хороший індекс податкоспроможності”, – наголосив активіст.

Читайте також: до акції протесту мешканців Сокільник, Басівки та Годовиці, які виступають за створення окремої Сокільницької ОТГ, приєдналися представники Волицької ОТГ.

Як зазначив Горбатенко, до децентралізаційного Майдану у Львові ще раніше приєдналися Куровичі Золочівського району: “Як пояснюють мешканці, їхнє право на добровільне об’єднання у складі Куровицької, Словітської та Підгайчицької сільрад було порушено. Кілька раз сільська рада надсилала документи на отримання позитивного висновку від Львівської ОДА, але кожного разу отримувала відмову”.