Десантники Львівської 80-ки розбили ворога на східному напрямку (ФОТО)

0
3924

Під час спроби ворожих сил налагодити понтонну переправу і форсувати річку, що на східному напрямку, артилерія 80 окремої десантно-штурмової бригади в черговий раз нанесла потужні удари по ворогу, в результі яких, були знищені понтони та зірвано 9 намагань переправи.

Про це повідомляє пресслужба бригади, пише “Цинічний Львів“.

Артилеристи-десантники, працюючи в щільній взаємодії з розвідкою, успішно виконали поставлену задачу, в ході якої було знищено щонайменше 73 одиниці техніки, в тому числі: танки Т-72, БМП, БМД, бронетранспортери, вантажні автомобілі та інша спецтехніка.

На зображенні може бути: на відкритому повітрі

Не дивлячись на серйозні втрати, ворогу таки вдалось прорватись та перепавити на другий берег частину своїх сил, закріпившись на північній околиці одного з населенних пунків. Тут в хід вступили штурмові підрозділи 80 бригади. Запеклі важкі бої тривали близько двох діб. Завдяки професіоналізму злагодженості та навичках особового складу в користуванні ПТРК “Джавелін” та “NLAW”, наші бійці добре дали «по зубам» окупантам, які тікаючи вирішили залишити нам зброю та майно!
На зображенні може бути: на відкритому повітрі та текст «Z:8 12-05-2022 13:28:36 Leleka»
Зруйнувавши ворожий задум, щодо форсування річки для подальшого наступу, десантники знищили цілу батальйонно тактичну групу загарбників! Тепер і від російської мотострілецької бригади, що вирішила ступити на нашу землю, залишилась лише згоріла та втоплена техніка й розкидані тіла, що довго гнитимуть на березі річки, яка стала свідком подвигу Львівських десантників. Така доля чекає всіх окупантів!
Вже вкотре десантники 80 окремої десантно-штурмової бригади показують свою міць й дають зрозуміти російським окупантам, хто тут господар!
На зображенні може бути: на відкритому повітрі
Бійці 80 окремої десантно-штурмової бригади, висловлюють щиру братерську подяку віськовослужбовцям інших підрозділів ЗСУ, що бились пліч-о-пліч , допомагаючи вогнем! Це спільна перемога українського війська.