Депутати Львівської обласної ради відмовили заповіднику у перекритті дороги “Урич-Тустань”

0
2841

Державному історико-культурному заповіднику “Тустань”, що у Сколівському районі, відмовили у взятті автомобільної дороги місцевого значення С141519 Урич-Тустань загальною протяжністю 0,8 км на баланс закладу.

Таке рішення було прийняте 23 травня на засіданні майнової комісії Львівської обласної ради, – передає громадська організація.

“На двох третинах протяжності зазначена автодорога суміжна із територією пам’ятки археології національного значення “Городище  літописного міста Тустань” та охоплює базову інфраструктуру вхідної зони заповідника. Відповідно до детального плану території Державного історико-культурного заповідника “Тустань”, затвердженого розпорядженням голови Сколівської РДА № 90 від 16 квітня 2013 року та рішенням Підгородецької сільської ради № 13 від 22 січня 2015 року частина вищезазначеної дороги підлягає перекриттю і встановленню на ній пішохідної зони з можливістю проїзду спецтранспорту”, – йдеться у листі директора заповідника до голови Львівської обласної ради та начальника управління майном спільної власності облради.