У Верховній Раді різко стало зле 85-річному народному депутату Юрію Шухевичу.
Про це повідомляє журналіст і громадський діяч Василь Апасов на своїй сторінці у Facebook.
“Щойно у Верховній Раді стало погано народному депутату Шухевичу. До парламентаря викликали медиків, далі Юрій Шухевич із ними покинув Верховну Раду. Однак він не став користуватися каталкою, пішов на своїх ногах”, – зазначив журналіст.
https://www.facebook.com/vasiliyapasoff/posts/2116311091739927
Нагадуємо, що зараз Юрій Шухевич є членом фракції “Радикальної партії Олега Ляшка”.

