Депутат від “Голосу” побив відомого коміка під час концерту(ВІДЕО)

0
310

Депутат Київської міської ради від «Голосу» Костянтин Богатов побив київського стендапера, а також сценариста і співведучого саркастичного проекту «Телебачення Торонто» Владислава Капицю. Депутата обурило, що комік, який виступав перед Капицею, у своєму виступі використовував ненормативну лексику.

Про це інформує “Цинічний Львів” з посиланням на Захід.нет

Інцидент стався у неділю, 14 лютого, однак проект «Телебачення Торонто» повідомив про подію лише в понеділок.

Як йдеться в повідомленні, Богатов слухав коміка, і почув у його виступі матюки. Депутат вирішив з’ясувати, що відбувається, і Владислав Капиця вирішив владнати ситуацію.

У процесі розмови Капиця пояснив Богатову, що в анонсі до виступу було сказано про ненормативну лексику. Але депутата таке пояснення не влаштувало і він вдарив Капицю в обличчя.

Почалася сутичка, натовп зупинив агресивного депутата і викликав поліцію, яка остаточно вивела депутата із залу.

У понеділок депутат вибачився перед коміком і сказав, що «застосовувати силу було недоцільно, але і матюки – це неправильно».

Відео можна переглянути тут.

Пізніше фракція «Голосу» в Київраді засудила поведінку депутата і пообіцяла дати оцінку його діям на найближчому засіданні фракції nfта міського партійного осередку.

«Подібна поведінка Костянтина Богатова несумісна з цінностями партії «Голос».

На найближчих зборах фракції Голосу у Київраді та зборах Київської міської територіальної організації партії поведінка пана Богатова отримає належну оцінку, про що партія повідомить окремо», – сказано в заяві.

Хто такий Костянтин Богатов

Костянтин Богатов – депутат Київської міської ради від партії «Голос». На останніх місцевих виборах він йшов третім у списку цієї партії. Є членом постійної комісії Київської міської ради з питань екологічної політики.

Також Богатов був депутатом Київради від «Самопомочі», але в 2018 році вийшов з партії і перейшов до «Київської команди» Сергія Гусовського, пише рух ЧЕСНО.

Богатов є бізнес-партнером екс-«регіонала» Сергія Тігіпка.

Читайте також:“Б*ндерлоги д*вбані, ви повинні зд*хнути”: проректор одного з університету накинувся на українців