Депутат БПП пропонує провести інавгурацію на Олімпійському

0
1002

У Верховній Раді зареєстрували п’ять постанов щодо дати проведення інавгурації обраного президента Володимира Зеленського. У одному з документів з’явилась ідея провести церемонію на стадіоні НСК “Олімпійський”.

Депутат від БПП, Сергій Каплін, виступає за 19 травня, але в його постанові 10270-3 пропонується провести інавгурацію у два етапи — перший 19 травня у Верховній Раді, а другий — 3 червня на “Олімпійському”.

“З метою залучення максимальної кількості іноземних гостей та забезпечення можливості безпосередньої присутності бажаючих громадян України”, — йдеться у пояснювальній записці депутата.

Позафракційні депутати Віктор Балога та Сергій Міщенко зареєстрували постанови 10270-1 та 10270, в яких пропонують провести інавгурацію також 19 травня.

Позафракційний депутат Віталій Купрій, який раніше оголосив про створення позафракційного об’єднання “за Зеленського”, у постанові 10270-2 пропонує провести інавгурацію 20 травня. Проводити церемонію у День пам’яті жертв політичних репресій недоречним.