Департамент з питань культури ЛОДА вирішив святкувати разом з Росією День фотографа

0
431

Зазначимо, що весь світ святкує World Photography Day 19 серпня.

“Ці спеціалісти, спільно з Львівською організацією Національної спілки фотохудожників України оголосили конкурс приурочений до РОСІЙСЬКОГО “свята” – Дня фотографа, яке придумали і святкують на росії 12 липня”, – про це на своїй сторінці у фейсбук написав львівський журналіст, головний редактор Гал-Інфо Андрій Маринюк.

Львівського журналіста обурило те, що 12 липня саме на Росії святкують “День фотографа”, в той час коли весь цивілізований світ святкує 19 серпня.

“Дата не має жодного змісту в світовому масштабі. Весь світ знає World Photography Day, який святкують 19 серпня. Натомість наші чиновники з совковим спадком в особі “Спілки фотохудожників України” вирішили відмітити придуману росіянами дату 12 липня, яку в 2009 році власник і головний редактор журналу “Российское фото” започаткував одноіменним фестивалем. Зазначу, що “День фотографа” — зареєстрований товарний знак у Російській Федерації. А в 2017 ряд ЗМІ, з подачі ти же запоребриків, запустили легенду про те, що цей день відзначається у всьому світі, та що це свято нібито проголосив Папа Римський”, – йдеться в дописі Андрія Маринюка.

“Коли немає свого розуму, то може варто проконсультуватись в людей, які щось про це знають !?”, – зазначає журналіст.”