День Гідності та Свободи: програма заходів у Львові

0
314
У цю неділю, 21 листопада, українці відзначають День Гідності та Свободи. З цієї нагоди Музей Гідності у Львові підготував фотовиставку та відеоролик про революції 2004 та 2013 років.

До Дня Гідності і Свободи Музей Гідності у Львові підготував відеоролик «Збережемо пам’ять разом», щоб українці не забували подвиг кожного, хто відстояв їх у наших революціях у 2004 і 2013 роках. Ідея ролика – закликати усіх учасників та свідків революційних зривів в новітній історії України до збереження пам’яті про нашу боротьбу за гідність та свободу. Виготовив відеоматеріал Роман Бучко.

Окрім того, Музей Гідності представить на площі Ринок фотовиставку «Євромайдан у Львові. Початок». На світлинах зображені мирні акції протесту, які відбувалися у листопаді-грудні 2013 року. Фотографії Музею Гідності були надані ГС «Студентське братство», а також фотографами Юрком Мориквасом і Тарасом Гринчишиним. Виставку кожен зможе переглянути з неділі, 21 листопада, а експонуватиметься вона впродовж тижня.

Як повідомляють у пресслужбі ЛМР, цьогоріч планують обмежену програму через карантин. Програма заходів у Львові:

  • Так о 10:00 відбудеться спільна молитва на Личаківському кладовищі, на полі почесних поховань № 67.
  • О 13:00 на Меморіалі Небесної Сотні піднімуть національний стяг. Опісля відбудеться спільна молитва за Героїв Небесної Сотні.
  • Крім того, на площі Ринок в неділю презентують фотовиставку «Євромайдан у Львові. Початок». Світлини зображають мирні акції протесту, які відбувалися у листопаді – грудні 2013 року. Виставку зможе відвідати кожен охочий упродовж тижня.