Де взяти кредит без «білої» зарплати в Україні?

0
740

Кредит без довідки про доходи і «білої» зарплати. Це цілком реальна пропозиція для тих, кому необхідно швидко впоратися з фінансовими труднощами. Деякі компанії готові запропонувати гроші тим, хто не може надати підтвердження про місце роботи і офіційний рівень заробітної плати.

Важливо! Відсутність «білої» зарплати не перешкоджає отриманню кредиту, але часто такі послуги мають ряд особливостей. І якщо банки можуть відмовити, то мікрофінансові організації часто і не вимагають документа з місця роботи.

Де взяти кредит онлайн без «білої» зарплати

Подати заявку на отримання позики можна відразу в кілька фінансових установ.

Банк

Кредит без підтвердження доходів часто буває цільовим. Засоби видають для придбання техніки, одягу, обладнання, iнш. Це споживчі кредити на невелику суму:

  • до 5-15 тисяч грн. – при відсутності довідки і офіційного працевлаштування;
  • до 15-50 тисяч грн. – при вказівці, що стаж не перевищує трьох місяців, а клієнт не має можливості надати документ;
  • до 15-50 тисяч грн. – доведеться надати довідку та виписку з відділу кадрів (трудовий стаж повинен бути вже більше 3 місяців, причому на одному робочому місці).

Щоб отримати велику суму, необхідно надати цілий пакет документів, в якому обов’язково є довідка про доходи. Невеликі суми можна взяти навіть готівкою без підтвердження рівня зарплати, але така послуга часто доступна тим клієнтам, які раніше обслуговувалися в кредитній організації або відкрили тут депозит. З такими клієнтами банки працюють охочіше і без довідки.

Цікаво! Ще один варіант отримання коштів – оформити кредитну карту. Щоб купити машину або квартиру, засобів буде недостатньо. Але грошей цілком вистачить для покриття термінових і поточних витрат або для придбання техніки, гаджетів та iншого.

МФО

Мікрофінансові організації не настільки педантичні в питаннях офіційного працевлаштування, як банки. Часто тут для видачі кредитів навіть не потрібно пред’являти довідки або інші підтвердження рівня доходу. З МФО працювати простіше і швидше, оскільки послуги пропонують:

  • без збору та надання пакету документів – тільки паспорт;
  • з можливістю отримати кредит онлайн на карту або віртуальний рахунок різних електронних систем;
  • без візиту до відділення – все вирішують віддалено;
  • без надання гарантії – застави – і поручительства третіх осіб.

Фінансові організації працюють максимально швидко. Заявки розглядають в найкоротші терміни, відповідь надсилають на пошту або телефон. Дистанційно підписують договір, пропонують ознайомитися онлайн з умовами співпраці і повернення коштів.

Важливо! Отримати в МФО можна до 5-60 тисяч грн. Відсотки нараховують за кожен день користування позиковими засобами. Процентні ставки встановлює кожна компанія індивідуально. Деякі постійним сумлінним клієнтам її поступово знижують.

Умови співпраці

Якщо позичальник влаштований неофіційно або заробляє не на певному робочому місці, але на ренті або фінансові операції, депозитах або інші джерела доходу, він цілком може бути кредитований. Однак необхідно бути готовим до особливих умов співпраці з банками або МФО:

  • підвищені процентні ставки – банк і МФО ризикують коштами, що відображено в процентній ставці;
  • нетривалим періодом кредитування – до 1-12 місяців;
  • хороша історія – кредитні організації більш охоче співпрацюють з тими клієнтами, які раніше брали позики, вчасно і в повному обсязі їх повертали.

Якщо у людини є джерела доходу, він зможе знизити процентну ставку, якщо надасть договір про здачу житла, отримання ренти, банківську виписку та ін.

Банки цілком здатні попросити заставу за співпрацю, що слід враховувати при зверненні до таких партнерiв.

Як і хто перевіряє платоспроможність клієнта

Щоб оцінити благонадійність позичальника, фінустанови діють різними методами. Фінансову платоспроможність перевіряє служба безпеки банку, яка оцінює також кредитну історію.

Якщо в минулому були затримки в поверненні позики або є непогашені кредити, в позицi можуть відмовити. Позитивна кредитна історія – безсумнівний плюс для позичальника. З такими клієнтами фінансові організації працюють охочіше.

Якщо клієнт просить невелику суму в кредит, з ним працює персональний менеджер. Представнику важливо зрозуміти, чи зможе клієнт в майбутньому виконувати свої зобов’язання – вчасно погашати кредит і відсоток по ньому.

Позичальник, що не влаштований офіційно і не отримує «білу» зарплату, отримати кредит зможе, але за таку послугу потрібно буде більше заплатити, ніж за стандартну. Щоб підвищити свої шанси на позитивне рішення, позичальник може звернутися відразу в кілька організацій.