Де найкраще орендувати авто?

0
477

Оренда авто в Європі і США це звична практика і частина повсякденного життя. В Україні тільки починають розуміти переваги цієї послуги і з кожним роком цей ринок росте. У сучасному суспільстві люди повинні бути максимально мобільні, і цьому сприяє сервіс по короткостроковій оренді авто. Приїжджаючи до Києва або іншого міста України на переговори, у відрядження або в цілях туризму, ви можете бути впевнені, що авто в оренду це зручно і комфортно.

Так, до прикладу в компанії «Nars Cars» послуга з оренди авто є більш ніж доступна – вам надається можливість вибору з широкого модельного ряду і вигідні умови прокату.

Якщо ви вирішили орендувати автомобіль радимо Вам звернути на наступні деталі:

  • Як відбувається оформлення договору оренди? На скільки довго затягується ця процедура?
  • Чи наявна система знижок або бонусів?
  • Чи застрахований автомобіль і яка це стаховка?
  • Чи є можлива допомога менеджерів в екстрених ситуаціях (ДТП, викрадення)?
  • Чи діє послуга доставки авто до потрібного місця?
  • Наскільки великий автопарк автомобілів і на скільки старі авто?

Також зверніть увагу на те, чи надає компанія в оренду навігатор та відеореєстратор та чи можна замовити послугу професійного водія.

Так, в компанії «Nars Cars» зроблено все, щоб максимально полегшити процес оформлення оренди авто. Від фізичних осіб потрібно тільки паспорт, водійське посвідчення та ідентифікаційний код (для громадян України). Автомобіль можуть орендувати особи від 23 років.

Дуже часто виникають питання, що робити у разі поломки авто. У такому випадку вам потрібно одразу зв’язатися з менеджером компанії в якої ви орендуєте авто. У надійних компаніях всі авто проходять регулярне ТО і знаходяться в робочому стані. Однак якщо з яких-небудь причин виникає несправність, то в компанії, якої ви орендуєте авто мають подбати про її якнайшвидше усунення. У разі серйозної поломки, автомобіль заберуть і нададуть натомість інший.

Також, у більшості надійних компаній з оренди авто, не обов’язково перед поверненням автомобіля заїжджати в автомийку і мити авто. При оренді машини з опціями розширеного страхування мийка автомобіля включена у вартість.

Класним є і те, що в деяких надійних компаніях на вимогу клієнта, співробітник компанії доставить авто до обумовленого місця і забере його після закінчення терміну оренди. В більшості випадків така опція оплачується окремо. Обов’язково зверніть увагу і на парк автомобілів. Добре укомплектований парк автомобілів дозволяє компаніям пропонувати широкий вибір моделей економ- і бізнес-класу, де кожна людина знайде своє.