Де можна вдало порибалити на Львівщині?

0
3882

Останнім часом все більше і більше рибалок на Львівщині шукають хороші місця для рибалки. Адже у місцевих водоймах, які колись кишіли рибою і можна було наловити на деревяну вудочку відро риби, тепер тут важко щось зловити. Тому у цій статті ми хочемо полегшити Вам життя і розкажемо, де ви можете поїхати і отримати задоволення від рибалки.

Озеро в Долинянах. Дане озеро знаходиться у 35км. від Львова у Городоцькому районі. Як розказують користувачі соцсереж в деякі періоди тут дійсно хороший кльов і можна зловити хорошу рибку (нижче на фото). Норма вилову тут 5 кг. Вартість риболовлі на хижака 50 грн., за кожен кілограм зловленої щуки доведеться заплатити 70 грн. Добре рибалити на воблер або блесну.

фото з соцмережі фейсбук

До речі, якщо ви хочете зловити дійсно хорошу рибину, вам потрібно подумати про хорошу наживку. До прикладу однією з найефективніших наживок на хижаків є воблер.Сьогодні купити воблери в Україні ви можете не виходячи з дому, обравши потрібну наживку в інтернет-магазині.

Ще один популярним місцем серед Рибалок на Львівщині є озеро поблизу села Оселя, Яворського району. Дане озеро знаходиться 57 км. від Львова. Вартість риболовлі тут 300 грн. за добу. Норма вилову 3 кг. Зимою ціна за добу становить 50 грн. Зручним є те, що по периметру озера є столики та туалети. Поблизу база відпочинку. Хто любить ловити на воблера, можете їхати, щука тут є (нижче на фото).

фото з мережі фейсбук

Озеро поблизу села Кути. Дане озеро розташоване 74 км. від Львова в Буському районі неподалік відомого всім Олеського замку. Вартість рибалки за день тут становить 50 грн. за доба, за хижака 30 грн./доба. Якщо повезе можете зловити таку 5-ти кілограмову щуку, як на фото.

фото з соцмережі фейсбук

Озеро в селі Зашків. Озеро знаходить всього 19 км. від Львова у Жовківському районі у селі Зашків. Варто зазначити, що поблизу даного озера гарна природа і красиві краєвиди, а з ловлею риби тут по різному, можна наловити риби ( як нижче на фото), а можна вернутися ні з чим. Тому важливо тут добре підібрати місце для рибалки і тоді кльов буде. Вартість риболовлі варто уточнювати на місці, але як кажуть професійні рибалки, що тут не є дорого.

Озеро в Гамаліїці. Дане озеро знаходиться 14 км. від міста Львова у Пустомитівському районі, поблизу села Гамаліївка. Вартість рибалки тут становить 60 грн. за добу. Ловля хижак коштує 20 грн., зимова рибалка також 20 грн. Загалом від рибалки можна отримати тут задоволення і налавити риби (нижче на фото).

фото з соцмережі фейсбук

В цій статті ми розповіли лише про невелику частину водойм, де можна на Львівщині половити риби з задоволенням. В наступній статті ми розкажемо і про інші місця для рибалки.

Фото з фейсбук групи Lviv Fishing Group.