Дантес розповів про життя з Дорофєєвою і про те як їй надсилають інтимні фото

0
845

Ведучий і шоумен Володимир Дантес розповів про стосунки з солісткою гурту “Время и стекло” Надею Дорофєєвою, та через що найкрасивіша пара українського шоу-бізу начастіше сваряться.

Музикант став гостем програми “Зе Інтерв’юер”.

Артист зізнався, чи ревнує дружину та як вирішує конфлікти в родині. За словами Володимира, у їх родині, як і в інших часто трапляться сварки, однак молоді ллюди навчилися адеквартно реагувати та миритися. Примирення класичне – секс.

“Ми сваримося з Надею. Буває дуже сильно. Тепер просто розмовляємо. Раніше було розбігались по кімнатах, гвалт, крики, биття посуду, гримання дверми. Зараз – нормальна, адекватна розмова, висловили, що когось не влаштовує, помовчали, зайнялися сексом і помирилися”, – розкрив деталі особистого життя шоумен.

За словами Дантеса, він спокійно ставиться до популярності дружини та не ревнує її до шанувальників.

“Почуття ревнощів відсутнє. Завдяки нашим відносинам, нашої любові, ніхто до мене не клеїться, ніхто не хоче мене відбити у Наді Дорофєєвої. Зрозуміло, що Наді пишуть, навіть відправляють фото інтимного характеру. Але, як іншим дівчаткам, їй не дарують ні машини, ні квартири. Колись їй хтось хотів подарувати iPhone. Вона мені відразу зателефонувала і розповіла. Це ж людина-наївність”, – говорить Володимир.