Чиновниця Садового не впустила Міністра освіти і науки Гриневич до львівської школи

0
1062

Чиновниця з управління освіти Львівської міської ради вимагала написати листа та отримати дозвіл міського голови.

“Мене, як Міністра освіти і науки, вперше чиновниця від освіти міста Львова не пустила у школу поговорити з тренерами Нової української школи та перевірити впровадження реформи”, – повідомила міністр освіти і науки Лілія Гриневич на своїй сторінці у фейсбук.

Міністра освіти і науки обурило таке ставлення до неї.

“Я три роки постійно у відрядженнях. Намагаюсь згуртувати спільноти вчителів, директорів, тренерів НУШ навколо реформи, бо ми всі співвідповідальні за успіх і продовження НУШ. Як ці зустрічі проходять – подивіться ФБ Міністерство освіти і науки України, там є відповідні онлайн-трансляції. З кожного міста і школи я привожу в МОН зауваження до запровадження реформи – щодо навчання вчителів, якості закупленого обладнання, методичної підтримки шкіл. Потім ми з цим працюємо для корекції процесів”, – заявила Гриневич.

Лілія Гриневич розповіла, що це була її рідна школа, в якій вона була вчителем біології.

Але політичній доцільності байдуже на реформи. Особливо неприємно те, що це школа, в якій я була вчителем біології. Я все одно зустрінусь із педагогами. Вони самі прийдуть на зустріч на іншому майданчику, хоча, з огляду на логістику візиту, це буде не зручно.

Мене як Міністра освіти і науки вперше чиновниця від освіти міста Львова не пустила у школу поговорити з тренерами Нової…

Опубликовано Лілія Гриневич Пятница, 21 июня 2019 г.