Чиновниця львівського губернатора обізвала дебілами дітей з особливими потребами

0
14185

Директор департаменту охорони здоров`я Львівської обласної адміністрації Ірина Микичак обізвала дебілами дітей з особливими потребами. Таку заяву чиновник зробила під час розгляду на медичній комісії Львівської обласної ради питання про реорганізацію КЗ ЛОР «Львівський обласний дитячий психоневрологічний диспансер», проти чого виступають колектив диспансеру та батьки дітей з особливими потребами.

Про це повідомила матір дитини з особливими потребами на своїй сторінці у facebook.

“Відбулось чергове засідання медичної комісії при облраді. Була гостра розмова між чиновниками та працівниками обласного дитячого психоневрологічного диспансеру. І пролунало цікаве запитання від директора департаменту охорони здоров’я : ” Ви хочете все життя давати таблетки даунам і дебілам?” !!!!! Карл….. І це каже людина, яка б’ється кулаками в груди, і кричить як вона турбується про хворих діток ! Та ви на фундаментальному рівні їх маєте за другий сорт, називаючи такими словами. Негоже людині, яка керує медициною області, не знати, що дітки з синдромом Дауна спостерігаються у генетиків , а не в психоневрології. Наші діти не дебіли ! Вони мають проблеми з мовленням, мають проблеми з соціалізацією, але досить часто інтелектуально розвинутіші ніж багато дорослих і вони НЕ ДЕБІЛИ!”, – написала обурена матір.

Також дописувач фейсбуку додала: “Я не буду проявляти невігластво, тому не буду висловлювати, що саме я думаю про дану ситуацію, бо без нецензурщини не обійшлось би (((( Я звертаюсь до батьків, які співають хвалебні оди пані Микичак : аплодуйте далі цим “реформам”, очільник департаменту охорони здоров’я зробить дуже добре нашим дітям, адже вона з такою ніжністю, турботою і рішучістю рахує їх дебілами і даунами!”.