Чим вигідна доставка від інтернет ринку “Шувар”?

0
112

Всі львів’яни чули про ринок “Шувар” і більшість з нас часто його відвідує, адже ціни тут є нижчими ніж усюди, а продукти реально свіжі. Цей ринок заслужив таке визнання від клієнтів через те, що тут можна знайти товари, яких більше ніде немає, а також купити продукти і товари безпосередньо від фермерів і виробників.

Доставка від Шувару

Багатьом з нас часто не хватає часу щоб з’їзди за продуктами на улюблений ринок і тоді доводиться купляти не завжди свіжі продукти у ближчому магазині. Але, тепер є вихід, адже улюблені продукти тепер можна замовити через сайт інтернет-ринку “Шувар” – https://vip.shuvar.com/. Замовивши продукти кур’єр доставить ваше замовлення під самі двері квартири чи будинку.

Переваги доставки з ринку Шувар

Звичайно, Ви можете обрати будь-яку іншу доставку, крім доставки з “Шувару”, але ми все ж радимо ознайомитися з перевагами даного продуктового інтернет ринку. Після цього Ви зрозумієте наскільки багато переваг у “Шувару”.

Отже, нижче подаємо основні переваги інтернет ринку “Шувар”:

  • одною з головних переваг є безкоштовна доставка. Вам не потрібно переплачувати зайві кошти кур’єрам за те, що вони Вам доставлять товар (безкоштовна доставка здійснюється, якщо Ви здійснили замовлення від 500 грн.);
  • доставка продуктів у скриньки встановленні в під’їзді (Food Box). Кур’єр доставляє продукти у спеціальних термозберігаючих ємностях продукти у спеціальні скриньки, які при Вашому бажані можути бути встановлені у вашому під’їзді. Це дуже зручно, адже Ви не контактуєте з кур’єром (що надзвичайно важливо коли складна епідеміологічна ситуація). Також від Вас не вимагається бути дома, в цей час коли приїде кур’єр ви сміливо можете займатися своїми справами, а продукти забрати зі скриньки у зручний час;
  • завжди свіжі продукти. Комплектувальники з інтернет ринку Шувар підберуть для Вас найсвіжі продукти, адже “Шувар” це оптовий ринок і сюди продукти потрапляють практично зразу з фермерського поля чи з заводу.
  • великий вибір імпортних та індивідуальних позицій для власників кафе та в цілому для галузі HoReCa.
  • зручний сайт інтернет ринку “Шувар” і можливість здійснювати замовлення в будь-який зручний час 24/7.
  • можливість оплачувати за продукти різними способами. Ви можете оплатити за продукти безпесередньо кур’єру готівкою при доставці, або ж за допомогою картки Visa або Mastercard. Також Ви можете оплати за товари через Privat24 або ж по перерахунку.
  • Ви можете відмовитися від доставленого товару, якщо він пошкодженний або не відповідає якості. Повернення неякісного товару відбувається при отримані замовлення у присутності кур’єра.

Ми раді, що могли Вас ознайомити з інтернет ринком “Шувар”. Сподіваємося Вам сподобається ця доставка.