Чудодійна молитва до покровительки усіх жінок – святої Варвари, яка допоможе вам здобути щасливе життя!

0
706

Сьогодні хочемо поділитися з нашими читачками цією чудодійною молитвою до святої Варвари. До неї прийнято звертатися з проханнями про благополучну вагітність, пологи й подальше здоров’я і щастя для дитини, про опіку й захист від несподіваної смерті, батьківського гніву тощо.

Тож закликаємо кожну жінку, яка прагне бути щасливою й захищеною від усілякої біди, промовити у цей день цю особливу молитву.

Молитва великомучениці Варвари
“Свята Великомученице Варваро! Я згадую сьогодні муки, які Ти перетерпіла за віру в Пресвяту Тройцю й прошу Тебе: молися за мене до Бога-Отця, щоб дав мені сили перемогти різні земські наклони, серце ж і душу піднеси до небесних речей. Молися до Бога-Сина, щоб за Його ласкою я покинув(-ла) дотеперішню сонливість і лінивство й почав ревно ходити дорогами святого Євангелія.

Моли й Святого Духа, щоб відновив мене, скріпив і освятив. Свята Великомученице Варваро! Нехай рaни Твого святого тiла уздоровлять рaни, які моїй душі завдав гріх, а Твоя невинно пролита кров нехай очистить мене. Через муки й смеpть Твою, молю Тебе, свята Великомученице Варваро, не дай мені вмерти без покути й не прийнявши святі Тайни Тіла й Крові Господа нашого Ісуса Христа. Амінь.