“Чорноротий срач!”: Зеленського звинуватили у підроблених фото

0
836

У мережі засумнівалися, чи відвідував президент України Володимир Зеленський Бабин Яр 29 вересня, у день річниці початку розстрілів.

Зокрема, колишній народний депутат Борислав Береза помітив протиріччя на фотографіях українського глави біля пам’ятника.

“Може, фотки все ж зробили, коли здійнявся галас? Ось на це дуже схоже”, – написав він.

“Не викручуйтеся і не намагайтеся виправдати те, що не можна”, – додав політик.

Деякі користувачі також стали порівнювати розташування букетів і вінків на знімках із Зеленським та іншими фото із заходу. Український історик Олександр Зінченк переконаний, що світлини були зроблені ввечері 29 вересня, і навів низку доказів.

Нагадаємо, що єврейський релігійний і громадський діяч, голова Об’єднання іудейських релігійних організацій України Яків Блайх, виступаючи на Марші пам’яті жертв, висловив своє невдоволення тим, що захід не відвідав український президент.

Зі свого боку головний рабин України Моше Реувен Асман став на захист Зеленського.

Крім того, в мережі з’явилися фото й інформація, що політик відвідав меморіал, проте не публічно. Також він опублікував офіційне звернення до українського народу у зв’язку з 78-ми роковинами трагедії Бабиного Яру.

Сегодня, в день расстрела нацистами евреев в Бабьем Яру, мы прошлись той самой дорогой, которой гнали евреев на убой. От…

Опубликовано Борислав Береза Воскресенье, 29 сентября 2019 г.

 

сорри. я действительно слышал эти слова ребе якоба блайха. и не знал что зеленский был в сегодня бабьем яру. но до…

Опубликовано Олександр Ройтбурд Воскресенье, 29 сентября 2019 г.

Нагадаємо, Зеленський зробив звернення щодо трагедії Бабиного Яру.