Чому відпочинок в антикінотеатрах стає все популярнішим?

0
1198

Коли хочеться класно провести свій вихідний, просто відпочити або організувати круту вечірку з друзями ми довго вибираєме те місце, яке відповідатиме нашим критеріям. Крім того здивувати людей в нас час не так просто. Але, в цьому випадку багато людей надає перевагу антикінотеатрам і отримають неабияке задоволення від відпочинку чи події. В цій статті ми розкажемо чому антикінотеатри стають все більш популярними.

Найпопулярнішими є антикінотеатри в києві, адже тут їх найбільша кількість та кожен може знайти, те що він шукає. Популярними антикінотеатри стали тому, що вони дають можливість заховатися від великої кількості людей і усамітнитися з тим хто тобі дійсно важливий. Крім цього це багатофунціональний простір з великою кількістю розваг: починаючи від переглядів фільмів на великих екранах та караоке і закінчуючи рвзноманітними настільними іграми та можливістю організувати крутий бенкет. Також тут можна влаштувати незвичайне побачення, тематичну вечірку або шикарний дівич-вечір.

Антикінотеатри це простір, вільний від докучливих розмов сторонніх глядачів. Тут, в залах з різноманітними інтер’єром на ваш смак, продуманим до дрібниць, насолоджуєшся атмосферою розкоші, затишку і усамітнення. Ви можете вибрати фільм з великої колекції онлайн-кінотеатрів. Величезний екран, високоякісне зображення і об’ємний звук дозволяють повністю зануритися в події стрічки. Влаштувати яскраву вечірку для близьких, друзів і колег, відзначити день народження, провести корпоратив, підготувати романтичний сюрприз для коханої людини – в антикінотеатрах це доволі легко реалізувати.  До речі, в багатьох антикінотеатрах  можна принести їжу і напої з собою. Чудовим доповненням до кіносеансу стає показ фотографій або відео з особистого архіву. Також в розпорядженні гостей може бути приставка з популярними комп’ютерними іграми та караоке-система.

Важливим є, те що в багатьох антикінотеатрах Києве ви зможе організувати дитячий день народження або є тренінг.

До прикладу цікавими є антикінотеатри типу Event-HUB з лаундж-зоною і літньою терасою (фото нижче):

Адже в таких антикінотеатрах ви зможете не тільки вдало провести тренінг, семінар або навіть показ модних клекцій одягу, але й організувати вечірку після проведення офіційної частини, що дасть можливість вам зблизитися з учасниками вашого заходу.

Також все більш популярними стають антикінотеатри в стилі лофт (нижче на фото), що надають вашому заходу ще більшої оригінальності.

Підсумовуючи, хочемо додати, що організовуючи захід в антикінотеатрах ви ніколи не прогадаєте, головне все правильно сплануйте!