Чому варто придбати дитячі ліжка-горища?

0
1032

В оформленні дитячої кімнати необхідно враховувати безліч нюансів – від необхідності спланувати простір найраціональніше до визначення вподобань самої дитини. Особливої ​​уваги потребує вибір меблів, і в якості одного з кращих варіантів для спального місця можна вибрати ліжка-горища. Такі ліжка з’явилася на українському ринку порівняно недавно: дитяче ліжко-горище схоже на двоярусне ліжко, однак для сну використовується тільки верхній ярус.

Замість нижнього ярусу може бути облаштована ігрова або робоча зона, місце для відпочинку і т.д. Найбільшою популярністю сьогодні користуються такі моделі, як ліжко-горище з робочою зоною і ліжко-горище з диваном внизу. Такі меблі дозволяють економити простір і в той же час робить оформлення дитячої оригінальнішим.

Дитячі ліжка-горища – це меблі, які вимагають особливо ретельного вибору. В першу чергу необхідно звернути увагу на рівень безпеки: важливо, щоб спальне місце мало бічні обмежувачі, вся конструкція повинна бути досить стійкою. Не менш важливим є функціональність, а також дизайн меблів. Сьогодні можна знайти чимало привабливих варіантів, причому серед них представлені в тому числі і дешеві, доступні моделі.

Найкращі моделі дитячих ліжок-горищ ви можете знайти в інтернет-магазині Barin House – http://barin.ua/krovati/age_rate-is-detskie_podrostkovye-and-ossobennost_konstrukcii-is-krovat_cherdak/. Тут представлені такі моделі, як ліжка-горища з робочою зоною так і ліжка-горищами з диваном, а також ряд інших, не менш привабливих дитячих ліжок. 

Варто зазначити, щл ліжка-горища можуть мати різну конструкцію:

  1. Просто «горище», тобто ліжка, піднесені над підлогою, зі сходами і з вільним простором внизу, де можна розмістити ліжко для другої дитини, стіл для занять або залишити вільне місце для ігор.
  2. Інша конструкція ліжка-горища має вже вбудовані меблі знизу. Зазвичай ліжко-горище поєднується з вбудованою шафою, а також може доповнюватися письмовим столом (ліжко-горище з робочою зоною) або просто стелажем для іграшок, залишаючи під самою ліжком місце для ігор (ліжко-горище з ігровою зоною).
  3. Сходи ліжка-горища також можуть бути різної конструкції. Найчастіше це – закріплена з однієї зі сторін ліжка вертикальна конструкція, дерев’яна або металева, зі сходами-перекладинами. Також ліжко-горище може комплектуватися і окремо стояти або бути з висувною драбиною-тумбою, що має в ступенях ящики для речей та іграшок дитини. Такі сходи – зручна і безпечна конструкція навіть для дітей від 3 років.

Різноманітність дизайнів і конструкцій ліжок-горищ дозволяє врахувати будь-які побажання батьків. А діти будуть просто щасливі, маючи свій затишний куточок зі зручним і красивим ліжком-горищем. Заходьте у інтернет-магазин Barin House і обирайте найкращі ліжка-горища.