Чому варто перейти на індивідуальне опалення в квартирах

0
669

Скоріш за все більшість з нас, отримуючи платіжки за опалення з величезними сумами до оплати, задумувалися, як зробити так, щоб платити за опалення доводилося менше і в той же час зберігши тепло в своїй квартирі.

Чудовим виходом з цієї ситуації є індивідуальне опалення.

Зараз практично у всіх новобудовах встановлюється індивідуальне опалення, але не кожен забудовник встановлює якісне і надійне індивідуальне опалення. І якщо у Вас є можливість відмовтеся від індивідуального опалення, яке пропонує забудовник, а виберіть якісне обладнання для індивідуального опалення у надійної фірми.

Що ж таке індивідуальне опалення?

Індивідуальне опалення – це автономні системи нагріву повітря і гарячої води в приміщеннях, які не є  підключеними до систем централізованого опалення. Залежно від виду теплоносія, вони бувають повітряними, водяними, газовими і паровими. Нагрівальним приладом може бути радіатор, тепловий насос, конвектор, бойлер, електричний або газовий котел.

Газові котли бувають двоконтурні і одноконтурні. Перші опалюють приміщення і нагрівають воду, другі – виключно опалювальні.

Серед головних плюсів індивідуального опалення є:

  • по-перше, це економія. На установку індивідуального опалення доведеться витратити час і гроші, але ці вкладення досить швидко окупляться. У більшості випадків це трохи більше, ніж за два опалювальні сезони.
  • по-друге, це незалежність від системи центрального опалення. Опалювальний сезон в Україні починається в десь в середині жовтні і закінчується в квітні. Точні дати його початку і кінця змінюються залежно від погодних умов. Але часто буває так, що в жовтні люди мерзнуть, бо тепло ще не дали, а в квітні відкривають вікна і опалюють вулицю, тому що його ще не відключили. Встановивши індивідуальну систему людина сама вирішує, коли включати опалення у своїй квартирі.
  • по-третє, при централізованому опаленні і подачі гарячої води, споживач платить за встановленими тарифами, незалежно від того, чи є тепло в будинку або вода в крані. Індивідуальна система опалення дозволяє в будь-який момент встановити комфортну для себе температуру радіаторів та води в гарячих кранах. І платити доведеться тільки за фактично спожиті, а не віртуальні послуги.
  • по-четверте, крім обігріву власної квартири, мешканці багатоквартирних будинків платять ще й за опалення під’їздів. При індивідуальній системі платити доведеться тільки за тепло в своїх квадратних метрах.

Разом з цим всім постає питання, де ж купити якісне індивідуальне опалення, щоб воно дійсно служило довго і надійно?

У Львові ви можете придбати якісне індивідуальне опалення для квартир в компанії “Економтепло”, яка знаходиться за адресою: м. Львів, вул. Плугова, 8,  детальніше на сайті компанії.