Чому варто надавати перевагу кухням на замовлення?

0
933
Сьогодні кухня це не просто місце для приготування їжі, це і частина інтер’єру вашого будинку і місце де можна приємно провести час. Зараз на ринку пропонується безліч різних різновидів готових кухонь, але не завжди ця кухня підійде вам по розміру, дизайну і кольористиці. Тому все більшої популярності набирають “кухні на замовлення”. Кухня на замовлення – це реалізація ваших найпотаємніших мрій, а також можливість підібрати потрібні розміри, матеріали і навіть типи ручок до шафок кухні.
Обираючи кухні за замовлення ви отримуєте зразу кілька преваг:
  • можливість вибрати розріри;
  • можливість вибрати форму і інтер’єр кухні;
  • можлвість вибрати тип матеріалу, а також корпус, фасад кухні, стільницю, кухонний фартук;
  • можливість регулювати ціну на кухню вибираючи дешевші та дорожчі матеріали;
  • кухні виготовленні на сучасному обладнанні і послужать довше ніж до прикладу готові кухні “китайської якості”.
До прикладу знайти кухні на замовлення ви можете на цьому сайті – http://dismebel.com/servis.html.
Кухні на замовлення від цієї компанії є:
  • Екологічні. Виробнича сировина сертифікована. Матеріали нетоксичні. Ви отримаєте кухню, яка не зашкодить вашому здоров’ю в процесі експлуатації.
  • Функціональні. Кожен проект створюється індивідуально під габарити конкретного приміщення. Ваш кухонний гарнітур відмінно вписується в простір. При цьому він буде компактним і функціональним.
  • Зручні у використанні. Будь-яка модель орієнтована на зростання людини. Всі важливі елементи розміщені на рівні очей, а полки – на відстані витягнутої руки. Ви будете почувати себе максимально комфортно.
  • Естетичні. У них ви знайдете великий вибір відтінків, стилів і матеріалів. Результат буде відповідати вашим очікуванням.

Замовлення серійної кухні неможливий через особливості приміщення або ваших естетичних побажань. Кухня за індивідуальними проектами дозволяє господарям втілити в життя все декораторські ідеї з урахуванням габаритів, планування, освітлення і загальної стилістики будинку.

В цієї компанії представлені найбільш вдалі приклади, свіжі рішення і тренди інтер’єрного дизайну. Вивчайте, надихайтеся і вирішуйте на придбання розкішного, технологічною і затишній кухні – серця вашого будинку.

Інші меблі на замовлення

Багато хто крім самої кухні також надає перевагу купівлі інші мебелів на замовлення. Часто замовляють кутові шафки, гардеробні, шафи-купе, стелажі, столи і т.п. Якщо бажаєте замовити такі меблі в Ірпіні дивиться тут – http://dismebel.com/irpen.html.
Обирайте тільки найкраще і робіть ваш дім затишним та зручним.