Чому кросівки Adidas Superstar користуються такою популярністю?

0
747

Багато з нас довго не може знайти найбільші підходящі для себе кросівки, адже не всім брендам вдається поєднати комфорт і дизайн в єдине. Тому щоб знайти “свої” кросівки потрібно затратити багато часу. Але є кросівки, які отримали світову славу і визнання і поєднали у собі всі необхідні елементи,серед них є Adidas Суперстар, які носять навіть відомі зірки і спортсмени.

Сьогодні ми розповімо саме про одну з найвідоміших і популярних моделей компанії Adidas, яка створила цілу епоху в вуличної культури і революцію в спорті, має унікальний дизайн, завдяки якому можна з першого погляду зрозуміти, що перед вами легендарні adidas суперстар.

Історія цих кросівок почалася ще в далекому 1969 році. На момент презентації взуття, модель являла собою першу в історії adidas, кросівки з низьким «стаканом», вони були повністю виконані з натуральної шкіри. Також варто відзначити неповторну гумову вставку, що зовні нагадує мушлю, і підошву не залишає слідів на баскетбольному паркеті.

Взуття привернула увагу провідних гравців  National Basketball Association (НБА). Протягом перших півтора року ці кросівки стали носити більш 75% гравців Національної баскетбольної асоціації, а революційні інновації даної моделі залишаються актуальними і донині.

У 2020 році компанія Adidas відзначає 50-ту річницю створення моделі adidas superstar original, співпрацюючи з відомими особистостями і зірками світу музики, моди, спорту і мистецтва. Компанія перевидала кросівки в оригінальних і нових кольорах, і зробила чудовий подарунок всім любителям Superstar. І що головне, до цього дня adidas Superstar залишається актуальною і однією з найвидатніших моделей adidas.

В Україні купити суперстари ви може в інтернет-магазині Sneaker Studio, яка займається продажем оригінальних кросівок від Adidas та інших брендів. Тут ви зможете знайти як чоловічі, так і жіточі та дитячі моделі adidas superstar.

Варто додати, що моделі adidas superstar користуються такою популярністю ще й тому, що в них витримані всі ортопедичні стандарти, а також вони володіють високим рівнем безпеки, тому підвернути ногу або посковзнутися у них практично не можливо.Багато хто звертає увагу на цінності, які несе з собою цей бренд.  Серед таких цінностей важливе місце посідають – свобода творчості і самовираження. Компанія Adidas хоче допомагти людям творити, створювати щось нове, надати їм якийсь унікальний досвід. Всі рекламні кампанії adidas superstar останніх років – це діалог, взаємодія з аудиторією: компанія або залучає їх в якийсь процес, мотивуючи взяти участь в якійсь творчій ініціативі, або змушує їх задуматися про якусь важливу складову сучасного світу, якісь фундаментальні поняття, наприклад, про поняття superstar і слави в епоху цифрових технологій.