Чому краще мити автомобіль після дощу?

0
440

Після негоди добре переходити до очищення автомобіля. Дощ насправді повний забруднювальних речовин, які можуть зіпсувати фарбу. Тому миття автомобіля необхідне як для належної гігієни автомобіля, так і для його чищення. Також процедура допомагає отримати гарний блискучий вигляд кузова та салону. У Львові мийка самообслуговування – чудова можливість для ефективного очищення всього авто.

Один із моментів, коли необхідно приступити до миття машини – той, який настає відразу після дощової погоди. Досі є дуже багато людей, які думають, що дощову воду можна використовувати, щоб змивати з автомобіля бруд, пил, сіль і пісок. Та це не так, і Файна Мийка мийка у Львові допоможе очистити авто звичайною водою та використати гарячий віск, щоб досягнути найкращого результату.

Автомийка: що відбувається після дощу

Дощова вода абсолютно не допомагає очистити машину від пилу та іншого сміття. До того ж вона навіть може завдати ще більшої шкоди, ніж можна уявити спочатку. Дощ збирає і накопичує всі забруднювачі, присутні в повітрі. Кислотний дощ може бути корозійним, і це впливає на фарбу та викликає дефекти на поверхні авто. Єдиний спосіб усунути заподіяні пошкодження та запобігти подальшому пошкодженню – це полірувати машину.

Навіть після короткочасного дощу на транспортних засобах накопичується і вода, і забруднювачі. Коли опади завершуються, вода випаровується, залишаючи автомобіль сухим. Разом із тим на ньому залишається тонкий шар забруднюючих речовин, які можуть пошкодити все покриття транспортного засобу. Чим довше забруднювачі та забруднення залишаються на авто, тим більше шкоди кислотний дощ завдає лакофарбовому покриттю на поверхні.

Як видалити вапняні плями з кузова?

Щоб вапняний наліт не пошкодив кузов автомобіля, варто використовувати хороший захисний засіб для фарби. Найкращими є ті, що створені на основі нанотехнологій. Вони більш стійкі, ніж віск, і здатні утворювати захисний шар на всій зовнішній частині середовища. Ці рішення дозволяють затримати корозію, даючи водієві час помити автомобіль після дощу, усуваючи будь-який бруд і вапняний наліт. Хоча й віск доволі ефективний – і ви можете переконатися в цьому на «Файній мийці».

Щоб стерти кожну пляму делікатно, але остаточно, існує кілька ефективних методів:

  • Повністю помийте авто спеціальним мийним засобом, який можна знайти на ринку. Важливо, щоб він міг видаляти плями та будь-які шари вапняку чи кислотних дощів з автомобіля. У тому випадку, якщо плями стійкі, необхідно приступати до полірування. Добре було б покластися на фахівця, який зможе професійно проаналізувати зовнішню поверхню автомобіля та зрозуміти, наскільки краплі проникли в прозору зовнішню поверхню;

  • Пошкодження, викликані вапняним нальотом або кислотними дощами та іншими забруднювачами, більш серйозні? Тоді може знадобитися й шліфування. Це потрібно, щоб вирівняти зовнішню поверхню автомобіля, перш ніж можна буде перейти до полірування абразивною пастою. Так поверхня може стати блискучою, гладкою та однорідною. Завжди краще уникати самостійної роботи й довірити ці операції досвідченому професіоналу в галузі;

  • Ще один спосіб повністю видалити пошкодження – це виняткове використання полірувальника.

Щоб запобігти повторній появі слідів вапняного нальоту, завжди доцільно проводити перевірку при високих температурах. Це бажано робити наприкінці кожної процедури, описаної вище. Зважайте на все це, щоб вдалося очистити автомобіль якомога ефективніше. А умови на локаціях «Файна мийка» тільки сприятимуть цьому.