“Чоловік уже не дихав”: у Трускавці очевидці врятували чоловіка, який топився в басейні (ФОТО)

0
1296
Голова Дрогобицької РДА, член виконкому Трускавецької міської ради Степан Кулиняк врятував потопельника в басейні у Трускавці.

Про це йдеться на ФБ-сторінці Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Годинник показував 19.45, ще трішки – й перезмінка. І тут виклик, привід якого звучав як «чоловік в басейні без ознак життя; утоплення», – розповідає фельдшер з медицини невідкладних станів Львівський Обласний Центр Екстреної Медичної Допомоги та Медицини Катастроф Іванна Дмитрів, яка чергувала тієї зміни у Трускавці.

Увійшовши в приміщення, де розташований басейн, бригада медиків побачила, як двоє чоловіків, тільки витягнувши потерпілого з води, здійснюють йому компресію грудної клітки, й продовжили «качати». На час нашого швидкої пацієнт не дихав, тиск у нього був близько 40. Йому зробили серцево-легеневу реанімацію. Між початком реанімаційних дій і до того часу, як пацієнт вдихнув, минуло п’ять хвилин, не більше.

Щиро вдячні двом очевидцям, які кинулись на допомогу. Це молодий хлопчина – працівник басейну, і відвідувач басейну, яким виявився голова Дрогобицька районна державна адміністрація Степан Кулиняк», – ділиться пережитим Іванна Дмитрів.

Після надання першої допомоги 47-річного потерпілого доставили реанімобілем до Дрогобицької мiської лiкарні № 1.