Чоловік через випивку жорстоко вбив цілу сім’ю: тіла викинув у вигрібну яму

0
1121

У місті Роздільна Одеської області місцевий мешканець вбив цілу родину – старше подружжя та їхнього сина.

Про цей трагічний випадок повідомила поліція області.

Правоохоронці з’ясували, що зловмисник забив до смерті свого знайомого та його 80-річну матір – усе це сталося серед білого дня у дворі підозрюваного. Наступного дня він пішов додому до загиблих і вбив ще й 82-річного главу родини.

Тіла знайомого та його матері вбивця викинув у вигрібну яму у себе на подвір’ї, яку закидав мотлохом, а його батька зачинив у власному будинку та викинув ключі.

Про зникнення родичів до поліції заявив старший син загиблого подружжя, коли не дочекався матері та брата в Одесі, де вони мали зустрітися, та коли не додзвонився до жодного з членів своєї родини. Він приїхав додому та побачив тіло свого батька з ознаками насильницької смерті.

Поліцейські почали відпрацьовувати кілька версій вбивства та зникнення членів родини і зрештою вийшли на 47-річного місцевого мешканця, який раніше був  судимий за майнові злочини. Він приятелював із загиблими і був частим гостем в їхньому домі.

Підозрюваний зізнався, що вбив свого 46-річного приятеля, коли під час застілля той образив його співмешканку. Коли забрати свого сина додому прийшла його мати, чоловік вбив і її, бо боявся, що вона повідомить про злочин у поліцію. Наступного дня зловмисник п’яним пішов до батька родини і вбив, коли той відмовився налити йому вина.

Наразі триває досудове слідство за фактом умисного вбивства триває. З підозрюваним проводяться невідкладні слідчі дії.