Червона зона: на Франківщині вводять жорстний карантин, які обмеження будуть дяіти

0
10003
фото ілюстративне

Через погіршення ситуації з коронавірусом у Івано-Франківській області запроваджують обмеження червоної зони карантину. Вони діятимуть з 22 до 28 лютого.

Про це повідомляє 24 канал.

Обласна комісія ТЕБ та НС ухвалила це рішення у середу, 17 лютого. У засіданні взяли участь очільник МОЗ Максим Степанов та головний санітарний лікар Віктор Ляшко.

Ситуація на Прикарпатті

Ляшко, зокрема, наголосив, що ситуація з розповсюдження COVID-19 у регіоні залишається напруженою. “Вона вже, я б сказав, майже критична”, – зауважив він.

Він додав, що обласна влада виконала усі вимоги МОЗ, підготувавши 50% всіх лікарняних ліжок в регіоні для розміщення пацієнтів з COVID-19. При цьому, 80% цих ліжок забезпечені подачею кисню.

Головний санітарний лікар підкреслив, що впродовж останніх 10 днів стрімко зростає кількість нових випадків коронавірусу в області, та що гірше – стає більше й госпіталізацій.

“Без додаткових обмежень подолати або стримати це стрімке поширення COVID-19 неможливо”, – наголосив Ляшко.

Найближчим часом державна комісія ТЕБ та НС також розгляне питання про введення обмежень на в’їзд та виїзд з Івано-Франківської області.

Червона зона карантину

Саме тому на Прикарпатті доводиться повертати обмеження червоної зони карантину. Що зміниться для мешканців цього регіону з 22 по 28 лютого – читайте далі.

Які обмеження:

  • заборонена робота розважальних закладів, нічних клубів, кінотеатрів, спортивних залів;
  • заклади громадського харчування можуть працювати тільки на винос;
  • не можна проводити культурні та релігійні заходи, а також очне навчання учнями 5 – 11 класів.
  • зауважимо, що у червоній зоні карантину також діють обмеження усіх інших зон.