Close Menu
    Facebook X (Twitter) Instagram
    • Статті
    • Блоги
    • Відео дня
    • Інтерв’ю
    • Фото дня
    Facebook Instagram Telegram
    Цинічний ЛьвівЦинічний Львів
    • Цинічний
    • Політичний
    • Економічний
    • Культурний
    • Туристичний
    • Спортивний
    • Україна
    • Львівщина
    • Інше
      • Громадський
      • Історичний
      • Світ
      • Життя
      • Війна з Росією
      • Музика
      • Від шефа
    Цинічний ЛьвівЦинічний Львів
    Головна Сторінка » Через зернятко кукурудзи: з’явилися моторошні деталі смерті однорічної дівчинки(ВІДЕО)
    Україна

    Через зернятко кукурудзи: з’явилися моторошні деталі смерті однорічної дівчинки(ВІДЕО)

    adminBy admin16.12.2020Коментарів немає3 Mins Read
    Facebook Twitter Telegram

    Через зернятко кукурудзи у Тернопільській області померла дитина віком рік і два місяці. Воно перекрило їй дихальні шляхи і малеча задихнулася. Однак родичі дівчинки певні: втратили її через медиків, які не надали належної допомоги. Лікарі ж стверджують, що мама з тіткою самі не захотіли лікувати дитину у них і пішли. 

    Як передає “Цинічний Львів”, про це йдеться 15 грудня у сюжеті ТСН.19:30.

    Мама маленької Евеліни після смерті доньки на заспокійливих, каже її сестра Оксана Платко, і не в змозі розповідати, що сталося у той день. Говорить, що дитині у той день стало зле.

    Дві сестри машиною завезли дівчинку в районну лікарню за десять кілометрів від села.

    “Нас прийняли в травмпункт, надавали першу допомогу травматолог і гінеколог. Як вони це робили? Ніяк! Посвітила телефоном в горло, чи щось в дитини в горлі є, чи нема”, — розповідає сестра потерпілої.

    Після цього, за словами жінки, вони десь пів години чекали педіатра. Дитина була бліда і задихалася.

    “Він зняв маску, посвітив, каже: тут нічого нема. Я кажу: “Може аналізи зробити? Щось робіть”. Вони — нічого. Я кажу: “Дайте нам в Тернопіль допуск, дайте ще щось”. На те відповідь “ні”, — згадує жінка.

    Але районний педіатр розповідає зовсім іншу історію. Що пропонували рідним швидку, яка мала б доправити дитину у Тернопіль, але вони кудись поділися разом із дівчинкою.

    “Провели реанімаційні заходи, сатурація підвищилася до 94 і вирішили її відправити в обласну дитячу лікарню для дообстеження і встановлення точного діагнозу. Поки ми вирішували організаційні питання, мати з дитиною самовільно залишили відділення”, — говорить Богдан Помарянець, районний педіатр.

    Так, вони пішли, підтверджує тітка, але лише через те, що дитині тут не надали потрібної допомоги. Довелося їхати в іншу лікарню, яка хоч і поруч — але вже на балансі Хмельниччини. Але й там хірург допомогти не зміг. Сказав, що дівчинці негайно потрібно до Тернополя. Відвезти ж до обласної лікарні могла лише швидка Тернопільщини. Тому родина повернулася до Підволочиська.

    “Через годину мати другий раз надходить до нас у лікарню з дитиною у геть тяжкому стані. Знову ми її помістили у реанімаційне відділення, підключили апарат штучної вентиляції легень, але, на жаль, всі наші заходи ні до чого не призвели”, — говорить Богдан Помарянець.

    І лише після розтину медики та рідні дізналися, що стало причиною асфіксії. Виявляється, дівчинка потягнула до рота зернятко кукурудзи, яке застрягло і перекрило дихальні шляхи.

    “Виявляється в тій торбинці, яку дитина смоктала, була не тільки торбинка, а й зерна кукурудзи”, — зазначає педіатр.

    Правоохоронці розпочали одразу два кримінальні провадження. За фактом смерті дитини і щодо лікарів.

    “Це не належне виконання професійних обов’язків медичним працівником, щоб з’ясувати, чи кваліфіковану допомогу надали лікарі закладу, куди зверталися батьки за допомогою”, — говорить прессекретарка прокурора Тернопільської області Леся Гурецька.

    Якби не згаяли кілька годин дорогоцінного часу,  то життя дитини можна було б врятувати, кажуть медики. Адже в обласній лікарні є спеціальне обладнання, яким можна було дістати це смертельне зернятко.

    Нагадаємо, що трагедія сталася 11 грудня в селі Качанівка Підволочиського району

    лікарська халатність новини новини україни померла дитина Тернопільщина Україна
    Share. Facebook Twitter Telegram Copy Link

    Схожі публікації

    Вибір редакції

    ерефія погрожує завдати нових потужних ударів по Києву, іноземних дипломатів закликають покинути столицю

    25.05.2026
    Вибір редакції

    Україна і росія погодили триденне перемир’я та масштабний обмін полоненими

    08.05.2026
    Вибір редакції

    Перехід на літній час в Україні: Навіщо ми це робимо та як вижити в «коротку» неділю

    28.03.2026
    Останні публікації

    На Дрогобиччині пʼяний водій вчинив жахливу ДТП, двоє неповнолітніх перебувають у лікарні (ФОТО)

    01.06.2026

    Трійця – одне з найбільших християнських свят, яке святкують українці

    31.05.2026

    На Львівщині внаслідок перекидання буса загинула жінка (ФОТО)

    31.05.2026

    У Самборі внаслідок жахливої автотрощі загинув водій (ФОТО)

    31.05.2026

    Що не забути у поїздку автобусом закордон: мій особистий чек-лист

    27.05.2026

    Redmi 15 та Redmi Note 15 Pro: який смартфон Xiaomi обрати у 2026 році

    27.05.2026
    Цинічний Львів
    Facebook Instagram YouTube Telegram
    • Реклама на сайті
    • Контактна інформація
    • Privacy Policy

    © 2026 При повному або частковому відтворенні матеріалів активне посилання на cynicallviv.com.ua .обов'язкове. Адміністрація сайту може не поділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.
    E-mail редакції: cynicallviv@gmail.com

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.