Через відсутність води мешканці містечка під Львовом готові блокувати трасу “Київ-Чоп”

0
1474

Впродовж шести днів у Дублянах Жовківського району до 12-ти багатоповерхівок не подають воду. На місці прориву водогону у Дублянах на вул. Шевченка, 29 від вівторка, 16 жовтня, тривають ремонтні роботи.

Про це повідомляє Zaxid.net.

18 жовтня вранці близько двох десятків мешканці м. Дубляни прийшли у Львівський національний аграрний університет, який надає послуги водопостачання, вимагати пояснення: чому 10-тисячне місто шостий день живе без води. До обурених людей вийшов перший проректор ЛНАУ Віталій Боярчук.

Зі слів представниці мітингувальників, не отримавши відповіді від проректора, коли остаточно включать воду, дублянці розійшлися. Мешканці Дублян планують вдруге перекривати рух на трасі Київ-Чоп. Якщо ситуацію і це не вирішить, люди обіцяють блокувати навчальний процес у аграрному виші.

Нагадаємо, що від 13 жовтня у Дублянах до 12-х багатоповерхівок припинили водопостачання через поломку на водогоні Стронятин-Дубляни. У понеділок, 15 жовтня, дублянці близько години вже перекривали дорогу Київ-Чоп.

Послуги із водопостачання та водовідведення у місті надає ЛНАУ, який 60 років тому збудував місцеву водопровідну мережу.