Через відмову учня співати російською в українській школі скасували свято Миколая

0
1344

У Сумська область, м.Глухів, Школа 3 через відмову учня співати російською мовою пісню на святі класний керівник 1 класу, повідомила, що адміністрація школи прийняла рішення скасувати зовсім свято для всіх дітей, щоб покарати дитину і його маму і нацькувати на них весь інший клас.

Про це пише “Цинічний Львів” з посиланням на допис Аліси Ковальової у Фейсбук-спільноті “БАТЬКИ-SOS”.
“Ми, українська сім’я і спілкуємося виключно рідною мовою. Мій син ходить в українську школу, де навчання йде на Українській мові, відповідно до Закону України. Зараз клас сина готує ранок до дня Св. Миколая, далі Новорічний ранок. Син прийшовши зі школи повідомив мені, що для цього ранку вони вчать пісню з танцем російською мовою.
Я звернулася до директора нашої школи з питанням, чому так відбувається і висловила свою точку зору, що я не бажаю, щоб моя дитина в Україні, на українському святі, виконувала пісні російською мовою. Директор нічого зрозумілого мені сказати не зміг, тоді я, через депутата нашої громади, звернулися yсно до Відділу освіти нашого міста і звідти в телефонному режимі розмовляли з директором на рахунок виключення російської пісні з репертуару ранку.
Сьогодні вчитель мого сина, написала в вайбер класу, що ранок скасовувалися, тому, що один з батьків проти свят. Я особисто підійшла до неї з питанням чому скасовують ранок і вона відповіла, що через мене, що я проти свята для дітей. І далі сказала, що взагалі не хоче зі мною спілкуватися.
Я розумію, що це спроба вчителя помститися мені і моєму синові за нашу позицію говорити в Україні українською мовою. Це робиться навмисно, щоб протиставити мене всьомy класу і вказати на мене як на «відьму», яка хоче позбавити дітей свята. Думаю, що на це вплинуло ще й те, що я не заохочую корупцію в школі і не здаю ніякі фонди і не оплачую штори і подарунки вчителям. У мене питання, куди я можу звернутися в цьому випадку і чи правомірні дії адміністрації, яка позбавляє дітей свята за своєю примхою, заради російськомовної пісні?” – йдеться в повідомленні.
Зображення може містити: текст «21:05 f 13% 1-б клас 32 учасники VI нам цве посьогодни завтра уроки до 11:00. гпддо15:00 свято зустричи миколая скасовано. 11:37 нам етную тетрадь. деньги авать вам? 11:37 -. спочаткуя споча зроблю замовле ня a потίм оплата. 11:38 свято зустричи миколая скасов... A почему??? 11:39 написати повдомлення... GIF ㅇㅇㅇ 000»
Немає опису світлини.
Зображення може містити: текст «21:08 f 1-б клас 32 учасники £13% сьогодни мы тоже против отмены праздника! 11:49 -ho не пидтримують про... наталия николаевна, много ли таких родителей? мы обсуждали в нашей группе даже проводили голосование практически все были за 11:51 1 11:51 нас есть такой 11:52 давайте соберёмся те кто хочет чтобы праздник состоялся и спросим директора написати повдомлення... GIF 000 ㅇㅇㅇ»
Зображення може містити: текст «08:27 1-б клас 32 учасники 94% вчора 18:21 марина 19:29 HoBi повдомлення сьогодни наталия билевщук шановни батьки, подарунки якi̇ видлени дтям 3 бюджетних коштi̇в на миколая, за вашой згоди, дти отримають 24 грудня. сьогодни харчування немае, бо короткий день. 8:24 ви не можете надсилати повдомлення в цю групу, так як ви бльше не e учасником»