Через велике провалля село на Львівщинні може опинитися під землею (ФОТО)

0
1108
фото Суспільне Львів
Провалля, діаметром 30 метрів, поблизу міста Щирця Львівського району виникло за одну ніч. Карстове провалля утворилося за кілька метрів від сільської дороги та за 25 метрів від житлового будинку.

Про це повідомляє  ZAXID NET .

Голова Щирецької ОТГ, до якої належить село Піски, Олег Василишин розповів, що карстове провалля утворилося за ніч, його виявили вранці вівторка. Стався провал ґрунту, діаметром близько 30 метрів, біля дороги районного значення та за 25 метрів від житлового будинку.

У ніч на вівторок, 20 квітня, у центральній частині села Піски, що біля Щирця на Львівщині, утворилося карстове провалля ґрунту, діаметром близько 30 метрів та глибиною 10 метрів. Провалля виникло недалеко від житлового будинку та від місцевої дороги.

Чоловіка, який проживав у будинку поблизу, евакуювали. Наразі підходи до провалля обгородили стрічкою. Подальші дії визначатиме місцева комісія ТЕБ і НС. Зараз на місці присутні надзвичайники та інші служби.

«Поставили контрольні мітки поблизу провалля, щоби побачити, чи буде обсипатися далі чи ні. Також мітки поставили на будинку. Наразі фахівці сказали спостерігати. До нього неможливо наблизитися, бо є небезпека для людей. Територію обгородили. Засідатиме комісія ТЕБ і НС, яка прийматиме рішення щодо ліквідації надзвичайної ситуації», – розповів Олег Василишин.