Через що сталася аварія на Харківщині: у Міноборони озвучили попередню версію

0
789

Попередній аналіз падіння літака ЗСУ, що розбився учора біля Чугуїва на Харківщині, свідчить, що, скоріш за все, літак зачепився крилом об землю.

Про це повідомляє “Цинічний Львів” з посиланням на Твоє місто.

«Усе йшло за планом, літак виконував тренувальні польоти для навчання курсантів. За штурвалом перебував пілот-інструктор, а курсанти по черзі сідали у праве крісло поруч з ним для отримання навичок пілотування та керування літаком. Попередній аналіз дає підстави вважати, що скоріш за все літак зачепився крилом за землю», – сказав  міністр оборони України Андрій Таран

За попередньою оцінкою фахівців з льотної безпеки, сталась відмова одного з датчиків у лівому двигуні повітряного судна. Тобто, відмовив не сам двигун, а один з його датчиків. Керівник оборонного відомства зазначив, що двигун літака мав в запасі більше п’яти тисяч льотних годин до чергового ремонту.

Рятувальники знайшли бортові самописці Ан-26, але пошуки людей, які були на облавку, досі тривають. На місці аварії літака розгорнули пункт психологічної допомоги для родичів загиблих.

На Харківщині і у Львові 26 вересня оголосили днем жалоби за загиблими в авіакатастрофі Ан-26.

Нагадаємо, на борту літака АН-26 перебувало 27 осіб – семеро членів екіпажу та двадцять курсантів. Двох курсантів госпіталізовано. Один із курсантів перебуває у стані середньої важкості в лікарні міста Чугуїв. Інший – у вкрай важкому стані, лікарі борються за його життя в одній з лікарень Харкова.