Через коронавірус українські школи з 1 вересня ймовірно запрацюють у дві зміни

0
594

Очільник МОЗ Максим Степанов припустив, що з 1 вересня школи в Україні можуть запрацювати у кілька змін. Чиновники вже напрацьовують нові правила.

Про це він повідомив під час брифінгу, цитує Цензор.нет, передає “Цинічний Львів”.

“Зараз ми розробляємо правила того, як наші діти будуть вчитися з 1 вересня. При розгляді цих питань і встановленні відповідного регламенту, правил навчань, ми розглядаємо всі без винятку ситуації, зокрема і такі (коли діти будуть вчитися у дві зміни)”, – сказав він.

При цьому графік роботи медичних працівників при школі буде залежати від рішення адміністрації кожного окремого закладу. “Скринінг температури можуть проводити й інші працівники школи”, – уточнив Степанов.

За його словами, всі ці питання будуть порушені у правилах, які МОЗ розробляє спільно з Міносвіти.

Як повідомляв УНІАН, 3 липня прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив про можливість дистанційного навчання в Україні восени у разі погіршення ситуації з епідемією COVID-19.

4 липня виконувач обов’язків міністра освіти і науки Сергій Шкарлет не виключив, що у зв’язку з епідситуацією навчання дітей в школах частково буде переведено онлайн. За його словами, в Міносвіти розробляють запасні варіанти форматів навчання на випадок загострення епідемічної ситуації.