Через коронавірус у в’язницях Італії розпочалися масові бунти (ФОТО, ВІДЕО)

0
834

У декількох в’язницях Італії в неділю і понеділок збунтувалися ув’язнені, після того як влада через епідемію коронавірусної інфекції ввела тимчасову заборону на їхні побачення з родичами, пише УНІАН, посилаючись на “Радіо Свобода”.

В одній з в’язниць були захоплені заручники, їх звільнили в результаті поліцейської спецоперації. В інших в’язницях в’язні підпалювали меблі та обладнання. Повідомляється про сутички з поліцією. Кілька десятків ув’язнених втекли.

За останню добу в тюрмах Італії загинули шість ув’язнених. Причина смерті з’ясовується. Заборона на побачення – одна з серії жорстких заходів, вжитих владою Італії у зв’язку з поширенням інфекції. Обмежений в’їзд і виїзд з Ломбардії та ряду інших територій на півночі країни.

Додамо, за минулу добу коронавірус був виявлений у майже півтори тисячі жителів Італії. Понад 300 осіб з початку епідемії померли – це більше, ніж в якій-небудь іншій країні, крім Китаю. Прем’єр-міністр Італії Джузеппе Конте сказав, що країна зараз переживає “найтемнішу годину”, однак висловив упевненість, що з епідемією вдасться впоратися.