Через фразу дитини “Слава Україні” росіяни накинулись на українку із сином в Німеччині (ВІДЕО) - Цинічний Львів
додому Життя Через фразу дитини “Слава Україні” росіяни накинулись на українку із сином в...

Через фразу дитини “Слава Україні” росіяни накинулись на українку із сином в Німеччині (ВІДЕО)

0
884

У Німеччині росіяни накинулись на українку, бо її маленький син сказав “Слава Україні”. Громадяни держави-агресорки звертались у своїй традиційній манері – з кулаками та матами.

Про це повідомила у своєму інстаграмі Анна Оліцька.

Свої порядки росіяни наводять і в Німеччині. Вони влаштували конфлікт групою, але найбільше відзначився один чоловік, який обурився, бо не хотів чути “Слава Україні”. При цьому претензії він виставив через фразу малої дитини. Накинувся на матір хлопчика – відому українську ведучу Анну Оліцьку.

 Чоловік говорив пропагандистські фрази щодо “утиску прав російськомовних”, “нацизм” і “фашизм”. Він кинув звинувачення у бік хлопчика, нібито той сказав йому “не розмовляти російською”. Мама дитини заперечила це й наголосила, що син сказав лише “Слава Україні”.

Оліцька хотіла завершити конфлікт, але чоловік сказав “ні*уя”. Далі він видав образи.

Ви що нацисти? Ви фашисти? Ви фашисти, якщо кричите “Слава Україні”
– накинувся росіянин.

Чоловік продовжував агресивно поводитись та використовувати мати, попри те, що дитина стояла поруч. Він обізвав жінку “укропкою” та “с**ою”. Зрештою, неадекватного росіянина відтягнув його товариш.

Дивіться відео конфлікту (присутня нецензурна лексика):

Оліцька зізналась, що перелякалась від такої поведінки росіянина. У сторіз жінка розповіла, що в неї тряслись руки. Вона не очікувала, що такий конфлікт може трапитись із нею в Німеччині.

До слова, на поширене відео почали надходити скарги. Оліцька розповіла, що їй видалили сторіз та деякі пости в інстаграмі. Ймовірно, через скарги росіян.