Чемпіона Львівської області з футболу визначать у “золотому матчі”

0
1397

У неділю, 10 листопада, о 13.00 на стадіоні СКІФ у Львові (вул. Черемшини, 17) в очному протистоянні зійдуться дві найкращі команди за підсумками регулярного чемпіонату – діючий чемпіон ФК «Юність» з Верхньої та Нижньої Білки та ФК «Миколаїв».

Про це повідомляє Федерація футболу Львівської області.

Після 24-ох турів ці команди набрали однакову кількість очок, тож тепер, згідно з регламентом, визначать в очній дуелі, хто з них стане цьогоріч чемпіоном Львівської області.

Згідно з регламентом обласних змагань, у разі нічиєї в основний час буде призначено два додаткові тайми по 15 хвилин, а після них за потреби – серію післяматчевих пенальті.

Нагадаємо, «Миколаїв» у заключному турі в рідних стінах не зумів здолати опір підмонастирського «Фенікса-Стефано», розписавши мирову (2:2). Цей нічийний результат призвів до того, що вперше за 12 сезонів Прем’єр-ліги Львівщини чемпіон визначатиметься в «золотому» матчі.