Частину Львівського палацу мистецтв здали в оренду власникам стрип клубів

0
234

Терасу Львівського палацу мистецтв здали в оренду на три роки. Про це повідомив директор Львівського палацу мистецтв Юрій Візняк, зазначає UA: суспільне.

Згідно з нормативною оцінкою, орендна плата повинна бути не меншою, аніж 50 тисяч на місяць, що й передбачено у договорі із переможцем конкурсу. Восени минулого року, художньо-наглядова рада та керівництво Палацу мистецтв вирішили покращити умови для проведення у ньому заходів. Для цього планували залучити інвестиції та здати в оренду терасу. Львівський палац мистецтв є на балансі Львівської обласної ради, яка й організувала конкурс, на нього подалися 3 фірми.

Співзасновник «Львівських подій» Павло Шерстюк розповів кореспондентам Суспільного, що оренда їм вартуватиме близько 100 тисяч гривень в місяць впродовж цього року. За його словами, надаватимуть такі послуги: площадку для презентацій, форумів та пресконференцій. Також орендатори передбачають, щонайменше половина подій, які тут будуть відбуватися, будуть комерційними.

«Всім цікаво, що власники стрипів отримали приміщення. Так, у нас є шов-бар – «Білий кролик», є ресторан «П’ятниця» на Сихові, концерт-арена «Малевич» та інші заклади», – каже орендар Павло Шерстюк. Керівник центру громадського моніторингу та досліджень Юрій Кузько стежить за державними закупівлями. Він розповів кореспондентам Суспільного, що конкурсу на оренду тераси не було на сайті «Прозорро».

«Цей конкурс був проведений до лютого, тобто замовники мали право здійснити його. Але, на жаль, не скористалися таким правом і опублікували оголошення у маловідомій газеті. Друге – проблема в тому, що вони не запропонували, щоб учасники у складі своїх пропозицій подали документи, що вони погоджуються укласти інвестиційний договір, а сказали надати сам договір», – каже Юрій Кузько.