“Бив головою об раковину”: ексдружина Притули звинуватила його у домашньому насильстві

0
17966

Колишня дружина популярного українського шоумена і кандидата в мери Києва Сергія Притули Юлія Андрейчук розповіла про домашнє насильство. Жінка двічі подавала заяву в поліцію про побої з боку чоловіка.

Про це вона сказала в інтерв’ю Zirki.info, пишуть Вести.

За її словами, спалахи агресії були пов’язані з недостатнім, на думку Притули, фінансовим благополуччям сім’ї.

“Постійне бажання стати мільйонером стало нав’язливим через півроку після нашого з Сергієм весілля. Він тільки про це думав, говорив постійно, що нам потрібно щось придумати… Перший раз він вдарив мене, коли я звільнилася з одного підробітку. Сильно вдарив, я впала. Наступного ранку вибачився і пояснив, що в нашому становищі потрібно триматися за будь — яку роботу”, – розповіла Андрейчук.

Вона повідомила, що без побоїв не обійшлася і їх остання зустріч — на дні народження спільного сина Діми. За словами Юлії Андрейчук, Притула приїхав без подарунка, на що отримав зауваження.

“Через 10 хвилин Сергій прийшов на кухню, де я мила посуд, схопив за волосся і бив головою об раковину, потім пам’ятаю я впала, і він припинив. Я подала заяву в поліцію, воно стало другим за рахунком. Під час шлюбу я одного разу вже подавала. Справа дійшла до суду”, – згадує жінка.

Юлія Андрейчук заявила: справу “зам’яв” новий впливовий родич Притули, свояк Віталій Хомутиннік. Його водій пізніше передав постраждалій 5 тис. доларів за мовчання: “і це не єдині гроші, які мені давали нові спонсори Сергія за те, щоб брудна білизна не виносилася назовні”.

За словами Юлії Андрейчук, вона зверталася в різні ЗМІ, щоб розповісти про домашнє насильство, проте отримувала відмову через небажання “мати проблеми”. “Напевно, не хотіли сваритися з Хомутинником або Коломойським, або ще кимось. Багато кого називають”, – каже жінка.

За її словами, оприлюднила цю історію зараз, бо не може виносити рекламних бордів Сергія Притули “Київ без напрягів”, повз які проходить щодня. “Брехня, маніакальна жага багатства-це ще стерпіти можна. Але коли тебе б’ють так, що ти не можеш потім вийти на вулицю три дні… це не можна прощати”, — вважає Юлія Андрейчук.

Вона зізналася, що терпіла до останнього і не подавала на розлучення. Він стався з ініціативи Сергія Притули після того, як він”знайшов багату і успішну наречену”.

Як раніше писав “Цинічний Львів”, Тіна Кароль спантеличили прихильників новим фото.