“Був життєрадісним, мав мрії”: на Львівщині після боротьби з важкою недугою помер 13-річний Вадимко (ФОТО)

0
20929

На Львівщині обірвалося життя 13-річного Вадима Прудивуса з Нового Роздолу. Причиною смерті стало захворювання серця – дилатаційна кардіоміопатія. Понад місяць хлопчик перебував у реанімації в одній з львівських лікарень. Врятувати життя підлітка не вдалося.

Про це повідомляє “Це моя Україна”, передає “Цинічний Львів”.

“…Вадимко був здоровим життєрадісним хлопчиком із своїми дитячими мріями. Любив спорт, дбав про тварин, допомагав батькам. Страшний діагноз перекреслив усе. Хлопчик був переніс три зупинки серця і операцію по встановленню кардіостимулятора.” – зазначає волонтерка Оксана Царик.

Спочатку прогнози лікарів були дуже оптимістичними. Батьки мали надію на повне одужання. Але, на жаль, цього не сталося.

До порятунку Вадима раніще долучилося ціле місто. Хтось продавав випічку, хтось суші, інші дарували людям подарункові сертифікати на певні послуги. Виручені кошти йшли на операцію Вадимкові.

“Друзі, нажаль ми не встигли допомогти Вадимкові, його серце не витримало, і хвороба перемогла, сьогодні він став ангеликом” – пишуть на своїй сторінці волонтери, які долучилися до збору коштів.

Нагадаємо, на Прикарпатті у родині депутата троє людей померли від коронавірусу.