Був фінансовим шахраєм: фото ватажка ДНР насмішило мережу

0
1118

Користувачі інтернету висміяли архівне фото ватажка угрупування ДНР Дениса Пушиліна, зроблене до війни на Донбасі. Тоді він був учасником фінансової піраміди МММ.

Знімком у своєму Telegram-каналі поділився журналіст Денис Казанський.

“Команда Мавроді добре піднялася. Шкода, Сергій Пантелійович не дожив. До речі, а чому цей чудо-економіст сьогодні не подвоює гроші жителів ДНР за 20 хвилин?”- зазначив він.

Як написав на своїй сторінці в Facebook журналіст Андрій Діхтяренко, навесні і влітку 2014 го, в самий розпал війни, майбутній глава ДНР відкривав офіси МММ і рекламував цю фінансову піраміду в Таїланді.

“Дуже показове відео, зняте ним в Києві 2014 го, де він міркує про протистояння на Майдані в ключі, що вже тепер-то перед ммм-щиками дійсно відкриваються величезні можливості. Як бачимо, він зумів ними скористатися, – підкреслив журналіст.

Також, як нагадав Діхтяренко, паралельно з роботою на “донецьку республіку” Олексій Муратов, який вже відсидів за фінансові махінації в Індії, тепер розвиває власну криптовалюта PRIZM.

“За всіма непрямими ознаками, хлопці продовжують підтримувати свою пірамідну “систему”. Як ми пам’ятаємо, МММ неодноразово мімікрувала – то під банк, то під політичну партію, тепер ось під крипту. Стежитиму, у що ці спритні хлопці перетворять ДНР”, – написав Діхтяренко.

20 листопада 2018 року Денис Пушилін став ватажком бойовиків ДНР. До цього він встиг підписати “закон” про довічне утримання себе і своєї родини з “бюджету ДНР”.

Джерело