Бурштинова мафія: Зеленський у Житомирі “розправився” із кількома чиновниками

0
1695

Президент України, Володимир Зеленський, хоче, аби Національна поліція України звільнила очільників Овруцького та Олевського районних управлінь поліції. Причина – незадовільна боротьба правоохоронців із незаконним видобуванням бурштина на території регіону.

Із відповідним проханням до Сергія Князєва звернувся Володимир Зеленський під час свого візиту до Олевського району Житомирської області.

Князєв пообіцяв виконати відповідне доручення президента Зеленського.

Крім того, глава держави пообіцяв звільнити голову обласного управління СБУ. Зеленський також хотів почути обласного прокурора, але той у відпустці і на нараду не прийшов.

“Коринський Андрій Борисович (начальник управління лісового господарства). Ну, ви в цій схемі. Мені пишуть. Дивно? Ну, як дивно? У мене є статистика. Ви в цій схемі. Все вирішується через вас. Наклеп? Ким наклеп? Що у вас взагалі відбувається в області, хлопці?”, – сказав Зеленський.

Зеленський доручив т.в.о. голови Служби безпеки України Івану Баканова змінити глав відомства у Рівненській, Волинській та Житомирській областях, а голові Національної поліції Сергію Князеву – 9 голів районних відділів поліції у цих областях. “Будь ласка, змініть глав Служби безпеки України в трьох областях: Рівненська, Волинська та Житомирська”, – сказав Зеленський.

Також президент доручив голові Нацполіціі Князєву звільнити керівників райвідділів Нацполіціі в Рокитнівському, Дубровицькому, Володимерецькому, Зарічненському та Сарненському районах Рівненської області, в Олевському і Овруцькому районі Житомирської області, в Ратнівському та Любашівському районі Волинської області.