Будьте обережні: жителів Львівщини попереджають про надзвичайну пожежну небезпеку

0
437

Починаючи вівторком, 21 – 23 квітня в Кам’янка-Бузькому та Бродівському районах Львівської області збережеться надзвичайна (5-й клас) пожежна небезпека.

Про це попередили рятувальники ДСНС з повідомленням Львівського регіонального центру з гідрометеорології України, передає “Цинічний Львів”.

По території Львівської області та м. Львова: 22 квітня місцями, 23 квітня на більшій території області висока (4-й клас) пожежна небезпека.

Зважаючи на те, що під час пожежонебезпечного періоду значно зростає ризик виникнення пожеж у природних екосистемах, Головне управління ДСНС України у Львівській області закликає громадян не провокувати пожежі на відкритих територіях та дотримуватися елементарних правил безпеки під час перебування у природних екосистемах.

“В разі виникнення пожежі чи іншої надзвичайної ситуації негайно викликайте Службу порятунку за номером 101! Пам’ятайте, що лише дотримання елементарних правил пожежної безпеки застереже від трагічних наслідків та матеріальних збитків.” – закликають рятувальники.