“Брав гроші у Медведчука?”: стали відомі подробиці допиту голови фракції “Слуга народу” на детекторі брехні

0
3272
власне фото ІА "Цинічний Львів"
Давид Арахамія під час проходження перевірки на “детекторі брехні” чесно відповідав на запитання у зв’язку зі скандалом щодо можливого отримання хабарів депутатами від “Слуги народу” за голосування проти антикорупційного законопроєкту.

Про це заявив поліграфолог, ліцер-психофізіолог, кандидат медичних наук, науковий співробітник лабораторії психофізіології праці Державної установи “Інститут медицини праці імені Кундієва НАМН України” Віталій Опанасенко за підсумками проходження Арахамією процедури перевірки на “детекторі брехні”, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Поведінка під поліграфом у Давида, в принципі, як людини, котра не чує питання. Єдине, що його зачепило, – це ідеологічне питання: коли я запитав, чи отримував він гроші за голос від представників “Опозиційної платформи – за життя”. Це в принципі політичний нонсенс, щоб це могло б мати місце. Тому це чистісінької води помилково позитивна реакція… Ми маємо ті реакції, що говорять про те, що, крім того, що людина чесно відповіла на запитання, то вона ще й менш емоційно навантажена через усю цю ситуацію”, – зазначив Опанасенко.