Божики презентували неймовірно зворушливе відео із п’ятирічною дівчинкою Кірою Касинець з Ужгорода

0
750

Олександр та Юлія Божики «одягнули» у музику вірш «А жінка буває на осінь так схожа…», який прочитала 5-річна Кіра Касинець з Ужгорода.

Цікаво, що під час створення відео одним із найдорожчих компліментів для Кіри було визнання творчою групою того, що вона працює як доросла, має наполегливість та працездатність не по віку.

«Результат вийшов неймовірний! Коли ми знайомились зі сценарієм і розкадровкою – ми не сподівались, що відео вийде настільки динамічним. Вийшов справжній короткометражний фільм! У відео розповідається про історію маленької дівчинки, яка завдяки своїй безпосередності і цікавості потрапляє до нас на репетицію. Вона починає читати вірш, ми з Олександром її підтримуємо музикою. Це історія також про те, що не потрібно боятися відчинити двері до своєї мрії», – розповіла Юлія Божик.

Допомогли побачити цей продукт таким фахівці своєї справи Наталя Данилко та студія «Family Tree».

Інтонацію та правильне дихання Кірі поставила Якушко Наталія Павлівна.

Атмосферу відео з маленькою Кірою створила сукупність факторів, які є нашим, рідним: і красиве українське місто Львів, і чудові майстри-віртуози – Олександр та Юлія Божики, і пісня «Чарівна скрипка», під яку відбувається дійство, і ніжний вірш …

У відео музиканти виконали знамениту пісню Ігоря Поклада «Чарівна скрипка». Олександр зробив своє аранжування цієї пісні для скрипки і фортепіано.