Боксмоди – основа для вейпа

0
476

На даний час боксмод – це достатнь популярний пристрій серед вейперів. Боксмод дозволяє задовольнити всі навіть найвибагливіші вимоги для будь-якого стилю паління. Використовувати густий, концентрований пар ви зможете без проблем саме з боксмодом.

З кожним роком електронні сигарети все більше витісняють звичайні це пов’язано ще і з забороною куріння в громадських місцях. До електронних курців ставлення лояльніше. Зараз існує маса різних наповнювачів і з’являється безліч додаткових аксесуарів. Мод бокс – один з них, він здатний контролювати випарник з подачею потужності. Зазвичай бокс моди виглядають як невеликі коробки (фото).

Але можливі й інші форми боксмодів, а також будь-які кольори. Популярність бокс модів дуже швидко зростає, і виробники в боротьбі за ринок постійно шукають нові рішення в технологіях і дизайні.

Хорошої якості боскмод купити ви можете онлайн на сайті або в магазинах компанії Vapebrothers.

Загалом боксмод – це та ж електронна сигарета, тільки іншого виду і потужніше. Великий плюс – в можливості тривалої експлуатації. Якісний боксмод може обійтися без підзарядки досить довго, якщо використовувати хороший акумулятор.

Існують боксмоди з декількома акумуляторами, це дозволяє забезпечити режим автономності. Заряджаються від мережі або за допомогою usb-шнура. Є пристрої з швидкою знімною заміною акумуляторів завдяки кришці з засувками на магнітах. Температурний режим та інші функції настроюються завдяки зручним кнопкам. Боксмод може використовуватися досить довгий проміжок часу завдяки найякіснішим матеріалам з яких даний пристрій зроблено. Крім звичного металу і термостійкого пластика, можна знайти девайс з дерева з гарним дизайном, оригінальним оформленням і мідної начинкою.

При виборі боксмода зверніть увагу на компанію чи магазин в якому куплятимете свій прийстрій для вейпу.

У інтернет-магазині Vapebrothers ви зможете придбати топові бокси і іншу периферію, необхідну для створення гарного cетапу.

Vapebrothers здійснює доставку в будь-яке місто України за 1-3 дні, чи то Тернопіль, Дніпро чи будь-яке інше місто країни.
Крім цього компанія надає гарантію на весь товар, що дозволяє замінити його у випадку заводського браку або поломки по нашій причини.

Купити боксмод просто – залиште заявку на сайті Vapebrothers або зв’яжіться з консультантом і в той же день ваш пристрій поїде до вас.