Богдан похвалився, що віддав на благодійність гроші зароблені в Офісі Президента (ФОТО)

0
1255

Колишній голова Офісу Президента Андрій Богдан на своїй сторінці у Facebook розповів про колишню роботу, розхвалив Зеленського, нову владу і похвалився, що всі зароблені на ній гроші віддав на благодійність.

Про це пише “Цинічний Львів”.

“Ми прийшли в політику в тяжкі часи. Спочатку в нашу перемогу не вірили. Потім з нами боролися, а далі ми перемогли. Перемогли, щоб якісно змінити країну. Ми перезавантажили парламент, хоча критики казали, що це неможливо. Ми привели в політику нових людей. Прийняли стратегічні законопроекти, які десятиліттями навмисно гальмувалися нашими “папереднікамі”, – пише Богдан.

Він додає, що разом з новою владою вони перезавантажили ЦВК та дали старт реформі органів прокуратури, провели перезапуск практично всієї політичної системи і зробили це завдяки довірі українського народу, рішучості президента Зеленського і безкомпромісності його команди. Я щиро вдячний всім, хто був поруч. З іншою командою ми не змогли б це зробити, зазначив колишній очільник Офісу Президента.

“Щодо різноманітних критиків мого фінансового стану. За час роботи жодного хабаря не брав і вигоди не шукав. Чесно працював за рахунок грошей які заробив на адвокатській ниві. Зарплату свою не взяв ні копійки, а всі нараховані гроші перерахував на благодійність”, – додав Богдан.