“Бог хоче просвітити”: Усик припустив, чому світі з’явився коронавірус

0
248

Відомий український боксер Олександр Усик вважає, що пандемія коронавірусної інфекції у саіті – це нагадування від Бога.

Про це Усик сказав в інтерв’ю польському сайту Onet, передає “Цинічний Львів”.

“Можливо, Бог хоче нагадати нам про те, що ми живемо не зовсім так, як повинні. Цінності, які були важливі для нас п’ятдесят чи сто років тому, трохи змінилися. Ми стали менше любити одне одного, рідше прощати і допомагати один одному. Бог стукає до нас і каже: “Друзі, подивіться. Ви не можете подорожувати, розважальні центри, ресторани і клуби закриті, навіть церкву намагаються закрити”, – сказав боксер.

Виявляється, ви можете жити під одним дахом зі своєю сім’єю. Школи закриті, і тепер батьки розуміють, як важко навчати дітей вдома. Кожному доводиться усвідомити, з якими проблемами ми зіткнулися”, – сказав Усик.

Боксер висловив упевненість, що Бог просто хоче дати урок: “Але все це пройде. Бог так сильно любить нас – ми навіть не можемо уявити, наскільки сильна ця любов. Він не бажає нам нічого поганого. Він просто хоче просвітити нас. Він як добрий батько, але іноді б’є дитину по попі, щоб та не робила те, чого не можна”.