Біля Львова під прикриттям санітарної чистки вирубують здорові лісові дерева (ВІДЕО)

0
599

Біля Львова, у селі Конопниця, під видом санітарної чистки вирубують ліс, зокрема цінні і здорові природи дерев.

Про це повідомляє “5 канал”, пише “Цинічний Львів”.

Так лісництво переконує, що вирубує лише ті дерева, які підлягають вирубці: хворі та старі. Лісівники мають всі дозволи і роблять нібито законно всі роботи.

Однак мешканці цьому не вірять. Адже в документах заявлена одна кількість дерев, які мають вирубати – трохи більше сорока, та насправді видно, що вирубали набагато більше.

Сільська голова с. Конопниці наразі ніяк не відреагувала на це, хоча ще в листопаді знала, що відбуватимуться такі роботи.

Зазначається, що поряд із хворими деревами вирубують і здорові. Водночас деякі дерева, які необхідно зрубати, залишаються на місці. Мешканці хочуть дізнатися, чи це справді санітарна чистка чи звичайна вирубка лісу.

Місцеві б'ють на сполох: під Львовом вирубують ліс у Конопниці 🌲🌲Врятувати сільський ліс просять мешканці села Копониця, яке є біля Львова. У цьому лісі під виглядом звичайної нібито санітарної чистки, відбувається вирубка цінних і здорових порід. Лісництво ж переконує, що вирубує лише ті дерева, які підлягають вирубці: хворі та старі. Мають всі дозволи і роблять нібито законно всі роботи.Проте мешканці не вірять їм. У документах заявлена одна кількість дерев, які мають вирубати – трішки більше сорока, та насправді видно, що вирубали набагато більше.А от сільська голова с. Конопниці наразі ніяк не відреагувала на це, хоча ще у листопаді знала, що відбуватимуться такі роботи.Більше у відео 👇

Опубликовано 5 канал Львів Пятница, 15 мая 2020 г.