У вівторок, 24 серпня, близько 23 години вечора трапилася жахлива ДТП у Бориславській територіальній громаді. У селі Попелі зіткнулись два легковики, 3 молодих людей загинули.
Про це повідомив міський голова Ігор Яровський, передає “Цинічний Львів”.
Ще 6 осіб травмовано.
“З сумом повідомляю, що близько 23.00 24 серпня відбулось жахливе ДТП в Попелях. Зіткнулись два легковики. Аварія забрала життя трьох молодих людей, 6 осіб травмовано. Важко передати словами біль і жах, який переживають зараз батьки і рідні…Глибокі співчуття сім’ям загиблих… “, – написав Юрій Яворський.
У коментарях користувачі соцмереж зазначають, що загинули молоді люди, які повертались після святкування Дня Незалежності.


Стежте з

